ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

تورهای ارمنستان

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس (374) 94-131325
(374) 95-131326

info@ppatrip.com
http://ppatrip.com
1 ماه و 4 روز قبل

توضیحات

گروه PPA در سال ۲۰۱۷ و با اهداف مختلفی در کشور ارمنستان تأسیس شد. این گروه امید دارد که بتواند با ارائه خدمات متنوع در صنعت گردشگری در این کشور، لذت سفر و اقامت مسافران را به نحو احسن مهیا نماید. مهمترین و بزرگترین هدف این مجموعه معرفی کامل کشور ارمنستان، جذابیت های گردشگری و تفریحی، آشنایی با فرهنگ و سنت ها و همچنین ارائه تورهای متنوع و منحصر بفرد است که توسط کارشناسان خبره ی این مجموعه برنامه ریزی شده است.

همچنین از بزرگترین رسالت های این مجموعه اطلاع رسانی در خصوص افراد سودجویی است که در اماکن عمومی ( مخصوصاً میدان جمهوری- میدان هراپاراگ ) منتظر جذب گردشگران تازه وارد و کسب درآمدهای بدون توجیه و زیاد از آنها می باشد. کلیه خدمات اطلاع رسانی، مشاوره و راهنمایی گردشگر توسط این مجموعه رایگان می باشد. تجربه اصلی و ۱۸ ساله مدیران گروه PPA در زمینه ی WEB و نرم افزارهای تحت موبایل (Mobile Application) می باشد. مدیران این مجموعه قصد دارند این تجربه را با صنعت گردشگری تلفیق نموده و سرویس های جدیدی را در این راستا ارائه نمایند. و باز هم به شعار همیشگی PPA  اشاره می نماییم:

ما دراین مجموعه امیدواریم که بتوانیم با ارائه خدمات مناسب و همچنین بسته های تفریحی جذاب و منحصر بفرد میزبانی مناسب برای شما باشیم. گروه PPA همیشه آرمان مشتری مداری را سرلوحه خود قرار داده و در صنعت گردشگری نیز با همین روش کار خود را آغاز نموده است.

تور لاکچری اسکی در ارمنستان : پیست اسکی زاخکادزور ( دره گلها ) در 60 کیلومتری ایروان قرار داشته و اساسا بخاطر پیست اسکی و طبیعت زیبا و منحصر به فردش شهرت دارد. منطقه زاخکادزور محبوبترین منطقه زمستانی ارمنستان بوده که هزاران نفر از دوسنداران اسکی و  اسنو بورد را در جهان به خود جذب نموده است.

در حال حاضر زاخکادزور منطقه و مکانی مدرن با شرایط اقلیمی بی نظیر و همچنین امنیت بسیار بالا میباشد. در این منطقه حدود 20 کمپ و تعداد محدودی خانه برای استراحت ساخته شده است. منطقه زاخکادزور از زمان شوروی سابق تا به امروز معروفترین استراحتگاه و محلی جهت تمرین ورزشکاران بوده.

استان

تهران