ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

چتر چیست؟

موضوع اصلی وب سایت چتر، نیازمندی رایگان اینترنتی است. یعنی فروشنده می تواند کالا یا خدمات خود را جهت معرفی در چتر ثبت نماید تا هزاران خریدار بدون حضور واسطه با کالا یا خدمات فروشنده آشنا شده و اقدام به تماس با وی نمایند.

آیا ثبت آگهی در چتر رایگان است؟

بله، ثبت آگهی در وب سایت چتر رایگان است.

آگهی ویژه چیست؟

با توجه به اینکه درج آگهی در وب سایت چتر رایگان می باشد، اکثر بازدیدکنندگان اعتماد بیشتری به آگهی‌های ویژه می کنند. درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است. علاوه بر این موضوع، آگهی‌های ویژه در صفحات اول، در ابتدای لیست گروه های مربوطه و با کادر و زمینه رنگی مشخص و تفکیک شده نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آگهی ویژه بسیار بالاتر خواهد بود.

نحوه انتخاب آگهی ویژه:

نحوه انتخاب آگهی ویژه در وب سایت چتر

آیا ثبت نام در چتر نیاز به تائید ایمیل دارد؟

بله، پس از ثبت نام برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد که لینکی جهت فعالسازی حساب کاربری شما در آن قرار دارد و با کلیک بر روی لینک دریافتی حساب کاربری شما فعال می شود. سپس می توانید وارد حساب کاربری خود شده و اقدام به ثبت آگهی نمائید.

در آگهی هایی که شماره تماس ندارند، چه باید کرد؟

برخی از کاربران تمایلی به درج شماره تماس در آگهی های خود ندارند. شما می توانید برای ارتباط با این کاربران از طریق دکمه "تماس با آگهی دهنده" اقدام به ارسال پیام برای ایشان نمائید.

در آگهی هایی که شماره تماس ندارند، چه باید کرد؟

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.