ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

هتل رستوران فردین معصومی

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 01344662214
09194949498
hotelfardin.com
1 ماه و 2 روز قبل

توضیحات

بر فراز ابرها در ییلاقات ماسال

ییلاقات “ماسال” از معروفترین و زیباترین ییلاقات گیلان هستند که در ازتفاعات 1800 تا 2000 متری قرار دارند. برای رفتن به این ییلاقات منحصر به فرد باید حدود 25 کیلومتر در میان کوه‌های سرسبز و مه‌آلود و دره‌های زیبا پیش بروید تا به اولین ییلاق در ارتفاعات، به نام “اولسبلانگاه” برسید. این ییلاق یکی از شناخته شده ترین ییلاقات “ماسال” است که بر خلاف دیگر ییلاقات، تقریباً در تمام طول سال پذیرای مسافرین داخلی و خارجی می باشد. هتل فردین با بهترین امکانات هتلداری در فصل پاییز و زمستان پذیرای مهمانان داخلی و خارجی پذیرایی می باشد. در ادامه اگر کمی بیشتر حوصله کنید و پیش بروید، اگر بخت با شما یار باشد، کم کم بر روی ابرها پای خواهید گذاشت و سپس از آنها عبور خواهید کرد. بعد از “اولسبلانگاه” با ییلاقات دیگری همچون “خریدول”، “سوئه چاله”، “شنبه ‌راه”، “خال اسپیت” و … روبرو خواهید شد که دیدار از هر کدام از آنان، با توجه به زیبایی‌های بکرشان، می‌تواند تجربه‌ای دل‌انگیز برایتان رقم بزند.

زیباترین هتل گیلان - هتل فردین

هتل رستوران فردین در یکی از زیباترین مناطق استان گیلان، واقع در ییلاق زیبا و خوش آب و هوای اولسبلنگاه شهرستان ماسال توسط پهلوان نامی و پرآوازه این شهر، آقای فردین معصومی بنا گردیده است.

این هتل زیبا در فاصله 24 کیلومتری از شهر ماسال قرار دارد. مسیر رویایی از شهر تا هتل، چشم هر بیننده ای را می نوارد. داشتن آب و هوای معتدل و مطبوغ، اقامت در هتل برای هر 4 فصل سال را امکانپذیرمی سازد.

احداث این هتل از سال 1390 آغاز شده و برای ساخت آن 2 میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده است. هتل گردشگری اقامتی معصومی در مساحت 800 متر مربع و با زیربنای 1170 مترمربع در سه طبقه ساخته شده و برای 10 نفر بصورت مستقیم و 10 نفر بصورت غیرمستقیم شغل ایجاد کرده است.


هتل رستوران فردین معصومی ماسال با سه طبقه، امکانات خوبی جهت اقامت گردشگران و مهمانان گرامی خود تدارک دیده است. رستوران آن 150 نفر ظرفیت با انواع غذاهای لذیذ دارد. برخی اتاق‌های هتل چشم‌انداز زیبایی از جنگل دارند.

استان

گیلان
ماسال، ییلاق اولسبلانگاه