ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

چوب مسواک

می پسندم
اطلاعات تماس 09031037721
choobmesvak.com
1 هفته و 2 روز قبل

توضیحات

قطعه چوبی از درخت مسواک است​. جرم گیر دندان، خوشبو کننده دهان، محکم کننده لثه، کاملا طبیعی استفاده در هر مکان مورد تایید انجمن دندانپزشکی ( چوب مسواک ایرانی، چوب مسواک الخیر، چوب مسواک البدر )

اصلی ترین علت سفید بودن دندان اعراب استفاده مداوم از این مسواک است و کمترین خرابی دندان در بین اعرابی است که از این مسواک استفاده می کنند. تحقیقاتی روی پیرمردهای عربستانی که تمام دندان هایشان سالم بود انجام  شد و علت کامل و سالم بودن دندان های آنها در سن بالا استفاده مداوم از چوب مسواک است.

تحقیقات نشان داده است که حتی خمیر دندان های گران قیمت که عصاره چوب مسواک اسلامی را دارند نمی توانند جایگزین چوب مسواک شوند و خواص آن را ندارند. خواستگاه اصلی آن در جنوب فلات ایران حدود حاشیه اقیانوس هند و  خلیج فارس است.

هزاران تحقیق ثبت شده در مورد این چوب وجود دارد که ثابت میکند این چوب هنوز هم بهترین مسواک جهان است. ابن سینا در کتاب قانون تاکید بر استفاده از چوب مسواک دارد و مفید بودن آن برای سلامت دهان و تن را تائید می نماید. چوب مسواک اصیل ترین و کهن ترین مسواک جهان است.

 هم اکنون بیش از 1000 تحقیق معتبر در مورد چوب مسواک شده است که تماما خواص و مفید بودن این چوب را برای دهان و دندان تایید می کنند.

 

آدرس

تهران
ارسال رایگان به سراسر کشور