ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

سمعک و شنوایی سنجی ماندگار

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 33798179 جهت نوبت دهی و مشاوره
1 هفته و 6 روز قبل

توضیحات

سمعک و شنوایی سنجی ماندگار : تجویز انواع سمعک هوشمند داخل و پشت گوشی توسط متخصص ادیولوژی
انجام کلیه آزمون های تخصصی شنوایی سنجی نوزادان و بزرگسالان


پروتز کاشت حلزونی، ابزاری الکترونیکی است که از طریق جراحی درگوش داخلی قرار گرفته و احساس شنیدن صدا در افراد ناشنوا یا کم شنوای عمیق را فراهم می‌کند. کاشت حلزونی تنها شکل از مداخلات پزشکی است که می‌تواند به واسطه تحریک الکتریکی عصب شنوایی مقداری از شنوایی را به فرد ناشنوای مطلق بازگرداند. در حدود سه دهه قبل، کاشت حلزونی برای اولین بار به شکل ابزاری تک الکترودی که عمدتاً برای افزایش توانایی لب خوانی و کمک به فرد در آگاهی از صداها استفاده می‌شد، معرفی گردید. اما امروزه ابزارهای چند الکتروده پیشرفته‌ای موجود هستند که امکان مکالمات تلفنی را نیز به کاربران کاشت شده می‌دهند.

معیارهای کاندیداتوری کاشت نیز تغییرات زیادی کرده‌است و گستره افراد کاندید، به کودکان ۳ ماهه و بزرگ‌سالانی که دارای باقیمانده شنوایی قابل توجهی به‌ویژه در بسامدهای پایین هستند افزایش یافته‌است. . کاشت حلزون باید پس از تجویز سمعک و گذراندن دوره‌های توانبخشی و حدود یک سالگی انجام شود و بعد از آن زبان و گفتار با آموزشهای فشرده تقویت شود، در غیر این صورت بخش شنوایی مغز به حد کافی فعال نخواهد شد و یادگیری زبان و گفتار محدود می‌شود.
کاشت حلزون باید برای ناشنوایان عمیق مورد استفاده قرار گیرد، کاشت حلزون پروتزیست که جایگزین سلولهای مویی شده و به ناشنوایانی که نیاز به کاشت حلزون نداشته باشند توصیه نمی شود، چراکه اگر کم شنوایی در حدی باشد که با سمعک برطرف شود فرد باید از سمعک استفاده کند اما اگر کم‌شنوایی فرد به قدری عمیق باشد که سمعک هیچ کمکی به شنوایی نکند، وی باید کاندید عمل کاشت حلزون شود. کاشت حلزون برای ناشنوایانی که به دلیل عوامل ثانویه و در بزرگسالی دچار مشکل شنوایی شده‌اند را بسیار موثر دانست و افزود: ناشنوایانی که به دلیل حادثه دچار مشکل شنوایی شده‌اند بهترین کاندید کاشت حلزون هستند چراکه این افراد با شنوایی، زبان و گفتار آشنا هستند، البته این پروتز شنوایی هیچگاه نمی‌تواند کاملا مانند گوش طبیعی فرد عمل کند اما تاحد زیادی موجب بهبود شنوایی و عملکرد فرد می‌شود.

آدرس

تهران
پیروزی

چتر | نیازمندی رایگان اینترنتی  -  ثبت آگهی رایگان ، معرفی و تبلیغات رایگان کسب و کار ، کالا ، خدمات ، استخدام ، خرید و فروش ، اجاره و معاوضه

چتر ، با شعار "چتری برای همه" ، سامانه معرفی و تبلیغات رایگان کسب و کار ، کالا ، خدمات ، استخدام ، خرید و فروش ، اجاره و معاوضه می باشد. ثبت آگهی رایگان در چتر برای همه امکان پذیر است. این سامانه با فراهم کردن امکان جستجو با استفاده از فیلترهای استان ، گروه و نوع آگهی در کمترین زمان و به ساده ترین روش مناسب ترین نیازمندی را برای شما می یابد. چتر با پوشش دهی انواع نیازمندی ها تبدیل به سامانه ای جامع برای معرفی کسب و کارها در کشور شده است.

برچسب ها:

چتر ، سایت چتر ، سایت آگهی ، سایت آگهی چتر ، سایت اگهی چتر ، سایت چتر آگهی ، سایت چتر اگهی ، آگهی ، تبلیغات رایگان ، سایت نیازمندی ، نیازمندی رایگان اینترنتی ، درج آگهی رایگان ، ثبت آگهی رایگان ، ارسال آگهی رایگان ، آگهی رایگان اینترنتی ، نیازمندی رایگان ، نیازمندی های رایگان کشور ، نیازمندیهای تهران ، ثبت آگهی ، ثبت اگهی ، آگهی رایگان اینترنتی ، آگهی رایگان نیازمندیها ، درج آگهی صنعتی ، چتری برای همه ، خرید و فروش ، خدمات ، استخدام ، کارجو ، کاریابی ، آپارتمان ، رهن ، اجاره ، اتومبيل ، ماشین ، خودرو ، chaatr ، chatr ، agahi ، آگهی رایگان در چتر ، آگهی رایگان استخدام ، نیازمندی ، نیازمندیهای اصفهان ، نیازمندیهای مشهد ، ثبت نیازمندی رایگان ، نیازمندی های رایگان خرید و فروش ، خرید و فروش خودرو ، خرید و فروش خانه ، نیازمندی های رایگان ، آگهی و نیازمندی رایگان ، آگهی صنعتی ، ثبت آگهی صنعتی ، درج آگهی صنعتی ، ثبت آگهی صنعتی در اینترنت