ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

كلينيك تخصصي پرندگان سيمرغ

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس ٨٨٢٣٠٦٦٤
٨٨٢٣٠٦٦٥
http://www.symoorgh.com
1 ماه و 1 هفته قبل

توضیحات

کلینیک تخصصی پرندگان سیمرغ از سال 1391 بعنوان اولین و تخصصی ترین مرکز تشخیص-درمان و پیشگیری از بیماریهای پرندگان صنعتی و زینتی راه اندازی شد. 

بخش پرندگان صنعتی: یکی از اهداف اصلی این مجموعه ارائه راهکارهای نوین و کاملا تخصصی درجهت تشخیص و درمان طیور زینتی و صنعتی می باشد. امروزه پرورش صنعتی طیور به عنوان یک علم نوین مستلزم ارائه یک برنامه مدیریتی دقیق بر پایه تنظیم علمی جیره (مناسب ترین قیمت با بهترین ضریب تبدیل) و مدیریتی تهویه و نور و.. مزارع طیور می باشد. شناخت صحیح و تجویز صحیح و به موقع داروها و تدوین یک برنامه دقیق واکسیناسیون همراه با موارد ذکر شده موجب دستیابی به بهترین نتیجه در پرورش علمی طیور صنعتی خواهد شد. کلینیک تخصصی طیور با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین کارشناسان یاریگر پرورش دهندگان گرامی در این امر خطیر خواهد بود.

بخش پرندگان زینتی: به جرات میتوان یکی از زیباترین و اسرارآمیزترین مخلوقات خداوند متعال را پرندگان نامید. یکی از موارد مهم در خصوص پرندگان زینتی دانستن روش صحیح پرورش و نگهداری این آفریده زیباست. بدلیل طبیعت پرندگان که سعی در مخفی نگاه داشتن بیماری خود دارند و کوچکی ارگانهای حیاتی آنها شناخت صحیح و درمان به موقع بیماریهای آنها دارای اهمیت بسیار مهمی می باشد که در این خصوص کلینیک تخصصی پرندگان سیمرغ بعنوان حرفه ای ترین و مجهزترین و تنها کلینیک کاملا تخصصی پرندگان درکنار صاحبین عزیز پرندگان بوده تا با ارائه سرویسهای تخصصی سلامتی و زیبایی پرنده دلبندتان را تضمین نماید و با فراهم کردن کلیه وسائل تخصصی درمانی درکنار کادری کاملا مجرب و حرفه ای در موارد اورژانسی به یاری شما خواهیم شتافت.

استان

تهران
بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل گيشا (مسیر شرق به غرب)، روبروی شعبه مرکزی بانک کشاورزی، پلاک 85