ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

دکتر حامد محمدی قهاری

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس ٠٢١٢٢٧٦٩٥١٩
٠٩٣٧٣٣١٦٩٠٠
https://drghahari.com
2 هفته و 1 روز قبل

توضیحات

دکتر حامد محمدی قهاری : بورد تخصصی جراحی گوش، حلق بینی، جراح پلاستیک بینی و ضورت، آندوسکوپی بینی و سینوس و هیپوفیز

جراحی بینی : زیبایی چهره از مواردی است که هر فردی در هر سنی به آن توجه می کند و همواره دنبال راهکارهایی برای زیبایی صورت است ، عمل بینی یکی از عمل های زیبایی است که در بین مردم رواج پیدا کرده است. با توجه به اینکه زیبایی چهره هر فردی بر روی اعتماد به نفس او نیز تاثیر دارد ، رفع مشکلات صورت می تواند در اعتماد به نفس فرد تاثیرات مثبتی بگذارد. حراحی بینی استخوانی، قانتزی، غضروفی و گوشتی بستگی به فرم بینی انجام می گیرد

جراحی بینی فانتزی : سه نوع مدل در بین مردم برای فرم بینی پس از جراحی بینی رایج است که یکی از این مدل ها عمل بینی فانتزی است. عمل بینی به منظور تغییر شکل فرم بینی انجام می شود تا زیبایی فرد را افزایش دهد ولی در این بین برخی از افراد نیز جراحی بینی را فقط برای رفع مشکلاتی چون انحراف بینی یا پولیپ بینی انجام می دهند. عمل بینی به صورت طبیعی نیز در بین مردم بسیار انجام می شود و فقط برای رفع مشکلات بینی است .
جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس : موارد درمانی آندوسکوپی بیشتر در اتاق عمل و زیر بیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود . در جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس فقط بینی و ناحیه ای که دچار عارضه و مشکل است تحت جراحی قرار می گیرد و از صدمه زدن به بافت های سالم بینی جلوگیری می شود.
جراحی توده های سر و گردن : در برخی مواقع برآمدگی هایی در گردن و نواحی سر وجود دارد که با درد بسیار همراه هستند. درد شدید ، بالاآوردن خون ، تغییر صدا ، گوش درد مداوم و مشکلاتی از این قبیل که غیر عادی هستند ، می توانند علائم وجود سرطان های سر و گردن باشند.

استان

تهران
تهران، خيابان دولت، بين اختياريه و ديباجي، ساختمان ٤٥٠ شرقي، طبقه ٤ شرقي، واحد ٢٥