ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

کارخانجات نساجی نساج پور

فروشمی پسندم
اطلاعات تماس ۰۳۱-۳۵۷۲۳۰۴۰-۸
۰۲۱-۵۵۶۲۳۸۰۸ دفتر تهران
۰۵۱-۳۳۶۹۵۷۳۹-۴۰ دفتر مشهد
1 ماه و 5 روز قبل

توضیحات

کارخانجات نساجی نساج پور  : بافت، رنگرزی، چاپ و تکمیل انواع پارچه تا عرض سه متر

بافت، رنگرزی، چاپ و تکمیل انواع پارچه شانتون، مکانیک، ترگال، فاستونی، تترون، کجراه، فاستونی راه راه، کجراه پنبه ای، شانتون لمه و ...

انواع پارچه جهت لباس فرم مدارس، مانتو شلوار اداری، لباس بیمارستانی، لباس کار، کت و شلواری، پارچه مانتویی و غیره

این مجموعه متشـکل از چهار واحد تولیـدی در زمینه های بافت ، رنگرزی، چاپ و تکمیـل ، با استفـاده از کادر مجرب و ماشین آلات و تجهیزات خود توانسته طیف گسترده ای از پارچه های پنبه ای ، پلی استر و ویسکوز را در انواع طرحهای کجراه،تترون، ترگال، مکانیک ، پرشیا ، داکرون ، لی ، لنین ، فاستونی و غیره تا عرض سه متر و وزن بین 60 تا 400 گرم بر متر با ظرفیت 3 میلیون متر در ماه تولید و تکمیل نماید .

صنـایع نساجی نساج پور با سرمایه گذاری در بخـش ماشین آلات و منابع انسانی با هدف حفظ و ارتقـاء کیفیت محصولات خود و کسب بیشتری از بازار های داخلی و خارجی با تهیه مواد اولیه مرغوب و ممتاز ، برای تولید انـواع پارچـه و نیز با اخذ گواهینامه ایزو 9001 و همچنین گواهینامه های معتبر اروپایی توانست گامـهای بسیار مهم و پیشرفته ای در این راستا بردارد و با صدور انواع پارچه در سال های گذشته به شهرها و کشورهای حوزه خلیج فارس کارنامه موفقی را ثبت و پشت سرگذارد .مجموعه صنایع نساجی نساج پور دارای خطوط تولید بافت، رنگرزی، چاپ و تکمیل پارچه می باشد که این خطوط تولید هرکدام به تنهایی دارای قابلیت و توانایی های منحصر به فرد می باشد .

در قسمت بافت ، انواع پارچه از قبیل ترگال ،تترون ، کجراه ،مکانیک ، پرشیا ، داکرون ، فاستونی ، لی ، لنین، شانتون و غیره با استفـاده از انواع الیاف طبیعی و مصنوعـی بافته می شـود . در قسمت رنگرزی نیز پـارچـه بـا استفـاده از بهتریـن رنگهای اروپـایی و مرغوب و با روشهای مختلف رنگ میگردد. همچنین در قسمت تکمیل بـا بهره گیـری از ماشیـن آلات اروپایی و تجربـه نیروهـای مجرب به پارچـه جلا و زیردست مناسب بخشیده و آماده ورود به قسمت بسته بندی و استفـاده مردم عزیز میهن میگردد.

محصولات صنایـع نساجی نساج پور به مصارف عمده ای از قبیل مدارسی ،بیمارستانی ، لباس کاری ،مانتویی،پیراهنی ،کت و شلواری ، نظامی و … نیز تقسیم بندی میگردد. در قسمت چاپ و در کارخانه رنگیـن چاپ سپاهان واقع در شهرک صنعتی رازی نیز مانند قسمتهای دیـگر با استفـاده از ماشیـن آلات اروپایـی و مـواد شیمیایی و رنگهای مرغوب سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان را داریم . در پایان از خداوند متعال سپاس گذاریم که به ما توفیق داد تا بتوانیم با تولید و عرضه محصولات با کیفیت در خدمت هموطنان کشور عـزیـزمـان ، ایران باشیم .

استان

اصفهان
اصفهان، شهرک جی