ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

مشبک بتونی و سیمانی مسدودی

فروشمی پسندم
اطلاعات تماس 09121471156
1 ماه و 2 هفته قبل

توضیحات

صنایع بتنی مشبک مسدودی : مشبک نمای ساختمان، تولید بتن مشبک نمای ساختمان در رنگها و طرح های مختلف، مدل برگ بید، مدل پرستو، مدل کسری، مدل آجرنما و .... مناسب برای اخذ پایانکار به منظور پوشش کولر، پوشش تراس و پوشش کانال کولر و ده ها قابلیت دیگر، شبکه نمای ساختمان خود را مستقیم از تولید کننده تهیه نمایید

صنایع بتن مشبک مسدودی از سال ۱۳۷۸ تولید خود را در زمینه شبکه نمای ساختمانی آغاز کرده و موفق شده است با دارا بودن کادری مجرب، تجربه های با ارزشی در نحوه تولید، اجرا و نصب این محصول کسب کند.

شبکه نما یک محصول بتونی است که در عین داشتن مقاومت و سختی بالا، دارای ویژگی هایی است که باعث می شود کاربردها و مصارف مختلفی پیدا کند. از جمله این ویژه گی ها می توان به زیبایی هندسی، تنوع فرم و قابلیت انتقال نور و هوا اشاره کرد.

از عمده ترین مصارف این محصول می توان دیوارهای جداساز یا پارتیشن های حریم ساز، نرده، حفاظ بالکن، ترنسفرهای نور و هوا، پوشش های قابل تهویه و … اشاره کرد.

در ایران رایجترین کاربرد شبکه نما یا مشبک سیمانی یا گریل بتونی، ایجاد پوشش در تراس هایی است که به واسطه نصب کولر یا کاربردهای متعارف، زیبایی عمومی بنا را مخدوش می کند، لذا با استفاده از مشبک سیمانی، علاوه بر اینکه به نمای ساختمان زیبایی خاصی می بخشد، با عبور هوا از میان مشبک های سیمانی، امکان نصب کولر در فضای محصور شده را فراهم می سازد و مهمتر از همه در فرایند الیید مهندس ناظر و به تبع اخذ پایانکار ساختمای را میسر می سازد .

استان

تهران
کمربندی آزادگان، احمد آباد مستوفی، خیابان ابوالقاسم، خیابان افسران