ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

شرکت نوین نقش الیما

فروشمی پسندم
اطلاعات تماس تلفن: 56512026-021

همراه: 09102129848
http://www.elimastone.com
1 ماه و 2 هفته قبل

توضیحات

 تولیدکننده محصولات حجاری و معرق سنگ ساختمانی با استفاده از دستگاههای CNC

شرکت نوین نقش الیما تولیدکننده تزئینات سنگی معرق و حکاکی، مفتخر است با بهره گیری از پرسنل مجرب، طراحان کارآزموده و دستگاههای پیشرفته CNC ، زیباترین و بدیع ترین فضاسازی را متناسب با بنا و مطابق با سلیقه مشتریان عزیز اجرا نماید.

کلیه مراحل طراحی در شرکت نوین نقش الیما با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و اجرای نقوش طراحی شده توسط دستگاه CNC صورت می پذیرد که این امر، تولید محصولاتی با دقت و ظرافت بالا را موجب می گردد.

گستره کاربرد این محصولات به وسعت کاربرد انواع سنگهای ساختمانی است. اماکن عمومی، مذهبی، فضاهای اداری و تجاری، هتلها، رستورانها، بخشهای مختلف آپارتمان اعم از راهرو، لابی، جلوی آسانسور، فضای داخلی منزل از جمله موارد استفاده آنها می باشد.

انواع سنگ : 

معرق سنگ

معرق از منظر لغت اصولاً هر چیز رگه دار را گویند. ولی مفهوم آن در این نوع بخصوص از هنر، ایجاد نقش و طرح با کنار هم قرار دادن رنگهای مختلف از یک جنس خاص (اعم از چوب، کاشی، سنگ و...) می باشد.

سنگ مرمریت

دسته بندی سنگ به مرمریت و غیر مرمریت شاید بتواند وسیع ترین طیف را از لحاظ مواد تشکیل دهنده داشته باشد. در این نوع سنگ که کاملا ً توسط بازار شناخته شده است، ازسنگهای آهکی تا ماسه سنگ ها قرلر دارد که بعضی از آنها جزو دسته سنگهای رسوبی به سنگهای دگرگونی محسوب می شوند.

سنگ تراورتن

سنگ تراورتن جزء سنگهای رسوبی است که منشأ خارجی دارند و در نتیجه حرکت یا ته نشین شدن ذرات سنگهای قبلی یا رسوب مواد محلول در محیطهای مختلف (سطح زمین، رودخانه، دریاچه، دریا، یخچال) و بالاخره از سیمان شدن و به هم چسبیدن ذرات سنگهای مختلف و برجا تشکیل می شود.

سنگ مرمر

سنگ مرمر از جمله سنگهای آهکی دگرگون است. یعنی ابتدا سنگهای رسوبی آهکی تشکیل شده و سپس به مرور زمان دگرگون شده و تبدیل به این علت است که ساختار اولیه اش تغییر یافته و سنگ اهک و دولومیت، دوباره متبلور شده و مرمر کریستالی تشکیل شده است.

سنگ گرانیت

تمامی سنگهایی که منشأ درونی یا آتشفشانی دارند و باید توسط دستگاههای سخت بر فرآوری شوند در بازار به« گرانیت »معروف هستند. گرانیت سنگی است بسیار سخت، محکم، بادوام ،خشن و جلاپذیر ، با درجه سختی 5 تا 7 و دارای مقاومت فشاری بالا در برابر هوازدگی، دارای تنوع رنگ و مقاوم در برابر یخبندان.

سنگ چینی (کریستال)

سنگهای چینی، توده سنگهای آهکی یا رولومیتی هستند که در اثر عوامل درونی، نظیر درجه حرارت و فشار دوباره متبلور شده اند و از این رو جزء سنگهای دگرگون هستند. سنگهای چینی در نقاط مختلف از نظر میزان دگرگونی و بعضی ترکیبات شیمیایی متفاوت هستند.

استان

تهران
ابتدای جاده قدیم تهران قم، عبدل آباد، خیابان 17 شهریور، کوی عترت، بن بست تابناک، پلاک 110