ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

اتاق فرار انيگما

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس ٠٩١٢٠٠٣٠٢٦٩
www.enigmaescaperoom.ir
1 ماه و 2 هفته قبل

توضیحات

اتاق فرار انيگما برج ميلاد يه تيم تشكيل ميديد، اتاق قفل ميشه، سرنخها رو پيدا ميكنيد، قفل ها رو باز ميكنيد، در مدت ٦٠ دقيقه خارج ميشويد. 

فرار از اتاق (Escape Room) یک بازی فیزیکی - ماجراجویی است. در این بازی تیم ها در قالب گروههای 3 تا 5 نفره تشکیل شده و داخل اتاق می شوند. در پشت سر آنها قفل شده و بازیکنان می بایست با پیدا کردن سرنخها،حل کردن معماها،از سر گذراندن چالشهایی که برای آنان طراحی شده و در قالب کار گروهی ظرف مدت 60 دقیقه راه خروج را پیدا کرده و از اتاق خارج شوند. برای حل کردن معماها نیاز نیست خیلی باهوش باشید، خیلی قوی باشید یا حتی تحصیلات عالیه داشته باشید. فقط کافیست کمی خلاقیت داشته باشید، استدلال کنید و از همه مهمتر در کار گروهی موفق باشید. بازی فرار از اتاق هم اکنون پرطرفدارترین بازی واقعی (real) در دنیاست. مجموعه اتاق فرار انیگما متشکل از تیمی خلاق، توانمند و حرفه ای، تلاش نموده است تا با رعایت استانداردهای بین المللی چه به جهت طراحی پلان بازی و چه به جهت طراحی داخلی و فضاها،ساعتی خوش را برای شما، دوستان و خانواده تان رقم بزند.

تاریخچه ماشین انیگما

کلمه "انیگما" در زبان انگلیسی به معنای معما است. همچنین ماشین انیگما در سال 1920 و بعد از جنگ جهانی اول بدست مهندسان آلمانی اختراع شد. این ماشین جهت رمز نگاری و رمز گشایی پیامهای نظامی در طول جنگ جهانی دوم بکار میرفت. در نهایت بدلیل ضعف های رمز نگاری و ایراد های کاربران و پی بردن متفقین به جدول های رمز گشایی و در راس آنها ریاضیدان و نابغه انگلیسی آلن تورینگ رمز آن شکسته شد.

استان

تهران
برج ميلاد، گذرگاه ميلاد، روبروي اورژانس