ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

باشگاه کارتینگ ارشاد در خراسان

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 09151152092
http://ershadkarting.com
4 هفته و 2 روز قبل

توضیحات

اولین و تنها باشگاه و پیست کارتینگ در خراسان شروع فعالیت: ۱۳۸۰ 

برگزاری مسابقات کارتینگ ( برای شرکت در مسابقات تماس بگیرید)

برگزاری دوره های آموزشی کارتینگ در پبست کارتینگ ارشاد

باشگاه کارتینگ ارشاد را شاید بتوان یکی از قوی ترین پایگاه های ورزش کشور و بزرگترین قطب ورزشهای موتوری بویژه کارتینگ دانست که در این زمینه توانسته علاوه بر فراهم کردن محیطی امن برای استفاده آزاد از کارت ها (اتومبیل ها) برای عموم مردم در گروه های سنی مختلف، استعدادیابی و هنرجو پروری را نیز سرلوحه کار خود قرار دهد.

قابل توضیح است که در اولین اعلان رسمی فدراسیون محترم موتورسواری و اتومبیلرانی کشور، مشهد با چهار راننده آمادگی خود را اعلام کرد.این تیم متشکل بود از سرکار خانم نگین دعائیان مقدم و آقایان کوروش محمدخانی، نیما نخعی مقدم و اردلان همدانی که مقامهای چهارمی، پنجمی، ششمی و هشتمی حاصل تلاش بچه های مشهد بود.

در شهریور ماه سال 1384 که سال ظهور پدیده ی رانندگان کشور بود، تیم کارتینگ ارشاد مشهدبه یرپرستی آقای سعید توپی و مربی گری آقای احسان جهانگیری راد با چهار راننده به مسابقات اعزام شد که در نهایت به مقام نایب قهرمانی کشور دست یافت. این تیم متشکل بود از سرکار خانم نگین دعائیان مقدم و آقایان کوروش محمدخانی،اردلان همدانی و نیما نخعی مقدم و نهایتاً در سال های 85، 86، 87 تیمی از مشهد برای مسابقات اعزام نشد. درسال 88 تیم خراسان رضوی با شرکت در مسابقات قهرمانی کشور، لیگ را شروع کرد. تیمی متشکل از سرکارخانم نگین دعائیان مقدم و آقایان میلاد توپی، حسین بمانی، و پویا بهرامی، بهترین جایگاه مشهد چهارمی کشوری بود که توسط پویا بهرامی کسب شد. درسال 89 مشهد در رنکینگ ایران نائب قهرمان شد که در نتیجه آقایان سعید علوی از تهران و میلاد توپی از پیست کارتینگ مشهدبه مسابقات جهانی ایتالیا اعزام شدند، تیم ارشاد تا به امروز افتخارات زیادی کسب کرده که شاید بتوان گفت بیشترین این موفقیت ها از آن میلاد توپی می باشد.

استان

خراسان رضوی
خيابان ستارخان، تقاطع بهبودی، جنب بانك اقتصاد نوين، پلاك ١٨٢، (ساختمان دندانپزشكی پرديسان)، طبقه دوم