ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

باشگاه ورزش های هوایی فراز

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 09122613509
09108444666

info@farazpara.ir
http://www.farazpara.ir
1 هفته و 4 روز قبل

توضیحات

باشگاه ورزش های هوایی فراز | آموزش پاراگلایدر، باشگاه خلبانی فراز با مجوز رسمی از اداره کل ورزش و جوانان استان البرز

برگزاری دوره های مختلف آموزش پاراگلایدر زیر نظر مربیان مورد تایید انجمنهای ورزشهای هوایی، تامین تجهیزات پرواز و انجام پروازهای تفریحی دو نفره

باشگاه خلبانی فراز از سال 1390 فعالیت خود را در استان البرز آغاز نموده است. زمینۀ اصلی فعالیت این باشگاه، آموزش هنرجویان علاقه مند به رشته ورزشی پاراگلایدر و پاراموتور می باشد. 

باشگاه خلبانی فراز برای نخستین بار در استان البرز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی متوسطه و پیشرفتۀ پاراگلایدر نمود و هم اکنون با استفاده از اساتید رسمی انجمن ورزش های هوایی کشور به گسترش فعالیت های آموزشی خود مشغول است.

آموزش هنرجویان در این باشگاه بر اساس آخرین سیلابس های آموزشی ارایه شده توسط انجمن ورزش های هوایی ایران صورت می پذیرد. از زمان آغاز فعالیت باشگاه تا کنون در حدود پنجاه هنرجو در مقاطع مختلف از اساتید باشگاه مدارک پروازی خود را دریافت نموده اند.

عدم وجود کوچکترین سانحه و آسیب دیدگی برای هنرجویان در حین آموزش و همچنین پروازهای پس از دورۀ آموزشی طی فعالیت های چند ساله از افتخارات باشگاه خلبانی فراز می باشد.

کلاس های آموزشی تئوری و عملی در باشگاه خلبانی فراز توسط آقایان رامین رحمانی و سهیل باریکانی دو تن از اساتید رسمی انجمن ورزش های هوایی کشور انجام می شود.

استان

البرز
کرج، خیابان بهار، نرسیده به برج دالاهو، نبش کوچه شهید سبکرو، پلاک 165، طبقه 2، واحد 4