ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

هتل پانسیون حیوانات

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 021-88053476
09108298767
1 ماه و 4 روز قبل

توضیحات

Pet Town : هتل پانسیون حیوانات با مجرب ترین کادر دامپزشکی، مجهز به play ground و امکان مشاهده 24 ساعته توسط دوربین مداربسته

این مجموعه با کادری مجرب علاوه بر امکانات پانسیون با طراحی و اجرای کورس های آموزشی و تست های چابکی میکوشد تا مشکلات رایج در نگهداری و سلامت حیوانات را برطرف کند و رابطه فی مابین انسان و حیوان را بهبود بخشد.

فواید تست های چابکی:

1. باعث ارضای نیازهای غریزی سگ (مانند تعقیب و گریز شکار) میشود.

2. باعث تخلیه انرژی مضاعف سگ از طریق فعالیت های ورزشی میشود.

3. به تناسب اندام و عدم اضافه وزن سگ کمک میکند.

4. به بهبود رابطه مابین انسان و حیوان کمک میکند و باعث ارتقای سطح رابطه و فرمانبرداری حیوان میشود.

 

مجموعه پت‌تاون مفتخر است که خدمات مراقبت روزانه و نیمروزی را با بالاترین استاندارد ارایه میکند. مزایای خدمات روزانه عبارتند از:

رفع کسالت / اضطراب جدایی

یکی از دلایل اصلی که سگ ها می‌توانند رفتارهای مخرب از خود نشان بدهد، زمانی است که مجبور باشید سگ خود را موقتا ترک کنید.اگر سگ خود را چندین ساعت در روز یا هفته تنها بگذارید، ممکن است به شدت خسته و یا بیش از حد مضطرب شود، به هر حال، این امر می تواند به طیف وسیعی از رفتارهای مخرب مانند جویدن، لرزیدن بیش از حد و یا حتی حادثه ناگوار منجر شود. خدمات مراقبت روزانه باعث عدم احساس تنهایی و سرگرم شدن سگ و جلوگیری از این رفتارها خواهد شد.

ایجاد نظم

سگ ها موجودات منظم و دارای عادت های روزانه هستند.استفاده از خدمات مراقبت روزانه شامل یک روال روزانه از پیاده روی و زمان بازی می‌باشد باعث حفظ نظم و عادت های روزانه سگ خواهد شد.

ورزش

یکی از مزایای اصلی خدمات مراقبت روزانه، ورزش برای حفظ سلامت و تخلیه انرژی سگ می‌باشد.

کمک به آرامش ذهنی صاحب

برای شما به عنوان صاحب سگ زمانی که در محل کار هستید، دانستن اینکه سگ شما به خوبی مراقبت می شودباعث آرامش ذهنی شما می‌شود. 

اجتماعی شدن سگ

بازی کردن سگ شما با سگ های دیگر و همچنین انسان ها وسیله ای عالی برای اجتماعی شدن او است. این امر می‌تواند یک راه عالی برای آموزش سگ برای حفظ آرامش در موقعیت های مختلف باشد.

نیاز به توجه

خدمات نگهداری روزانه میزان قابل توجهی از احساس نیاز سگ به محبت و توجه را از طریق بازی کردن و توجه به سگ، مرتفع می‌کند. 

ایمنی

استفاده از پانسیون گزینه امن تری از سپردن سگ به دوستان و اشنایان می‌باشد چرا که در پانسیون ها پرسنل اموزش دیده برای نگهداری از حیوانات وجود دارد.

یک سگ خسته، یه سگ خوشحال است

سگی که طی خدمات نگهداری روزانه در تمام طول روز فعال بوده به طور طبیعی خسته می‌شود و هنگامی که یک سگ خسته است، تمایل بیشتری به یادگیری و برقراری ارتباط دارد و باعث می‌شود مالک سگ نیز خوشحال باشد.

 

 

استان

تهران