ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

شرایط ثبت آگهی

آگهی‌دهنده با ثبت آگهی خود در چتر تأیید می‌کند که موارد زیر را رعایت نماید در صورت عدم رعایت موارد زیر چتر می تواند آگهی ایشان را منتشر نکند و یا در مواردی، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد:

- چتر تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز به فعالیت کرده و تابع بی قید و شرط قوانین حاکم بر کشورمان می باشد و برای کاربران و بازدیدکنندگان نیز لازم الاجرا می باشد.

- هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از چتر بدون اخذ مجوز کتبی غیر مجاز و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی را در پی خواهد داشت.

- با ارسال آگهی در چتر، شما موافقت خود را اعلام می کنید که این اطلاعات محتوی هیچ گونه اطلاعات غیر قانونی یا نامناسب نمی باشد و شما منتشر کننده این اطلاعات هستید و مسئولیت آن را می پذیرید.

- تنها توضیحات آگهی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

- آن بخش از اطلاعات فردی آگهی دهندگان که در قالب "اطلاعات تکمیلی" در چتر ثبت شده است محرمانه تلقی شده و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

- کاربران مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین چتر مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن این نواقص خواهد کرد.

- درج لینک، آدرس ایمیل و قیمت بر روی تصاویر مجاز نمی باشد.شرایط ثبت نظر

کاربرانی که قصد ارسال نظر در چتر را دارند، قبل از ارسال نظر قوانین زیر را رعایت می کنند و بدیهی است در صورت عدم رعایت این قوانین، نظرشان منتشر نخواهد شد:

- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

- از ارسال سئوالات غیر مرتبط در قسمت نظرات خودداری نمائید، برای ارسال سوالات می توانید از صفحه تماس استفاده نمائید.


شرایط عمومی‌

- بازدیدکنندگان با ثبت اطلاعات تماس خود در چتر با دریافت پیام به اشکال متداول(پیامک، ایمیل و ...) از طرف چتر موافقت می‌کنند.

- چتر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات صفحات آگهی دهندگان ندارد و بازدیدکنندگان باید قبل از انجام هرگونه معامله، شخصا نسبت به تایید اطلاعات از روش های متعارف اقدام نمایند.

- بنا به هشدار پلیس فتا، لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را به حساب فروشنده واریز نکنید.

- چتر تاکید می کند لطفا بدون اطمینان از صحت و سلامت کالا از انجام معامله و پرداخت وجه خودداری نمائید.