ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

شرکت کالارسانان چاپار

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 021-64085
021-44903832
www.chaparnet.com
1 ماه و 2 روز قبل

توضیحات

خدمات درب به درب کالا (زمینی و اکسپرس)

1.    شركت كالارسانان چاپار وابسته به گروه ترابری بین المللی زنجیره با بيش از 10 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمينه های مختلف حمل، اعم از زميني و هوايي و داشتن نمایندگی از خطوط هواپيمايي جمهوری اسلامی ایران ، ماهان و هواپیمایی آسمان و با بیش از هشتاد نمایندگی در سراسر کشور امكان ارسال محمولات سبك و سنگين را فراهم نموده است. اين شركت با استفاده از امكانات گسترده خود در اغلب شهرها امكان دريافت محموله از درب منزل يا محل كار و ارسال آن به مقصد در كوتاه ترين مدت با امكانات زميني-هوایی و سریع را فراهم نموده است.همچنین جهت ایجاد ایمنی و سهولت در جبران خسارات احتمالی حین حمل, چاپار نسبت به عقد قرارداد با شرکت بیمه آسیا و صدور بیمه نامه همزمان با صدور بارنامه چاپار اقدام نموده و در صورت بروز حادثه جهت محموله بیمه شده چاپار نسبت به پیگیری خسارت اقدام خواهد نمود.

2.    شرکت کالا رسانان چاپار با ایجاد شبکه وسیعی از شعب خود در سراسر ایران و با استفاده از مدرن‏ترین تجهیزات ارتباطی و به کارگیری افراد مجرب سعی بر امانتداری مردم نموده است. سرعت و حفاظت به همراه تعهد و امانتداری دستاورد عظیمی است که شرکت کالا رسانان چاپار را در جایگاه اعتماد مردم ، ثابت قدم نگه داشته و این اعتماد زمینه رشد و گسترش فعالیت‎ شرکت را ایجاد نموده‏ است.

3.    شرکت کالا رسانان چاپار با برخورداری از کارکنان متبحر و متعهد با کلیه امکانات و ارائه سرویس مطمئن و سریع توانسته است علاوه بر جلب رضایت مشتریان گام موثری در صنعت خدمات حمل کالا بردارد.

خدمات ما : 

سرویس ارسال فوری

حمل اکسپرس (سریع)

حمل اکسپرس هوائی (ایران ایر، ماهان ، آسمان)

خدمات COD

انبارداری

بسته بندی

 

خدمات بسته بندی

اکسپرس هوایی

استان

تهران
بلوار نلسون ماندلا، بالاتراز جهان کودک، کوچه سپیدار، پلاک ۱٨، طبقه ٤