ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

شرکت tuvworld - استاندارد حلال HALAL

خدماتمی پسندم
قابل مذاکره
اطلاعات تماس 021-22907996
مرتضوی

ایمیل:
worldtuv.mortazavi@gmail.com
www.iso2015.ir
1 ماه و 16 ساعت قبل

توضیحات

استاندارد حلال

HALAL

هدف از تدوین این استاندارد، تعیین الزامات و ویژگی های پایه برای انطباق مواد اولیه و فراورده های غذایی در هر محله از زنجیره غذایی با احکام و قوانین اسلام است.

استاندارد حلال برای موضوعات زیر کاربرد دارد:

الف - مواد اولیه و افزودنی های غذایی که نشاء حیوانی یا مستی آور دارند. این مواد می تواند شامل: انواع مواد افزودنی، نگهدارنده، طعم دهنده، قوام دهنده و مانند آن با پایه حیوانی و مستی آور مانند ژلاتین، مایه پنیر، آلبومین و ترکیبات آنزیمی باشد.

ب - فراورده های غذایی که در تولید و فرآوری آن ها، به هر میزان هرچند جزئی از مواد اولیه و افزودنی های با منشاء حیوانی یا مستی آور استفاده شده باشد .این فراورده ها میتواند شامل : انواع فراورده های گوشتی،لبنی، روغنی، آشامیدنی و فراورده های تخمیری و الکلی و مشتقات آنها باشد.

پ - مواد اولیه، افزودنی ها و فرآورده های غذایی که ممکن است در هر مرحله از زنجیره غذایی با مواد نجس یا غیر حلال در تماس باشند. این مراحل می تواند شامل دریافت، آماده سازی، فراوری، جداسازی، استحصال، استخراج، تعیین، بسته بندی، برچسب گذاری، علامت کذاری، کنترل، جابجایی، حمل ونقل، توزیع، انبارش، عرضه و سرو کردن غذای حلال و محصولات آن از جمله اجزای تشکیل دهنده مواد غذایی و ترکیبات کمک فراوری کننده باشد.

ت - مواد اولیه افزودنی ها و فراورده های غذایی که روش تولید آنها ممکن است به گونه ای باشد که منجر به تغییر در اصل حلیت ماده غذایی گردد. مانند آب انگور که بر اثر جوشیدن تا قبل از تبخیر دو سوم آن حرام می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه و چگونگی پیاده سازی و اجرا و اخذ گواهینامه HALAL و اطلاع از مراحل اجرا و استعلام قیمت با کارشناسان تخصصی ما تماس بگیرید.

استان

تهران
تهران - خیابان میرداماد - میدان محسنی - برج بیژن - طبقه 2 - واحد 4