ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

خدمات مشاوره و روانشناسی

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 09371887768
88261134
9099070529 تلفن هوشمند 1مشاور
http://1moshaver.ir
2 هفته و 5 روز قبل

توضیحات

اعضای گروه « 1مشاور» متشکل است از نفرات برتر کنکور سراسری و دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور در گرده های مختلف تحصیلی اعم از گروه انسانی، گروه فنی مهندسی، گروه علوم پایه، گروه پزشکی و ... که هر کدام به رشته تحصیلی خود احاطه داشته و می توانند با توجه به آخرین تغییرات در قوانین و امور تحصیلی و آزمون ها و ... مشاوره های صحیح و قابل اعتمادی را به مخاطبان ارائه دهند. با توجه به رزومه پربار مشاوران مجموعه در زمینه های مختلف امید است بتوانیم قدم کوچکی در پربارتر کردن فضای مشاوره و تحصیلی کشور برداریم.

مشاور تحصیلی، مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه، مشاوره شغلی: مشاوره تحصیلی در ایران شامل مباحث مختلفی است. گروه ما در صدد است تا دراین بخش در زمینه ها و مقاطع تحصیلی مختلف اطلاعات صحیح و به روز را در اختیار مخاطبان قرار دهد. این اطلاعات شامل معرفی مدارس مختلف و شرایط پذیرش آنها، مشاوره کنکور، مشاوره درسی، دانشگاه های بدون کنکور، انتخاب رشته و دانشگاه، منابع ارشد و دکتری، تحصیل در خارج از کشور و بورسیه می باشد.

 

مشاور نظام وظیفه: نظام وظیفه و اساسا خدمت سربازی دارای ابعاد مختلفی است، از جمله: معافیت های مختلف، زمان اعزام به خدمت، خرید سربازی، شرایط کفالت ها و معافیت خانواده های ایثارگران، شرایط معافیت پزشکی، امریه، کسری خدمت، پذیرش و ... . در این بخش برآنیم که بتوانیم مطابق با دستورالعمل ها و اطلاعیه های جدید سازمان نظام وظیفه عمومی اطلاعات صحیح را در دسترس مخاطبان عزیز قرار دهیم.

مشاور خانواده، روانشناسی بالینی

مشاور تحصیل در خارج از کشور و اعزام دانشجو

استان

تهران
با ما تماس بگیرید و از سایت ما بازدید نمایید