ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

توانبخشى يادمان ‏

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 88088541

88074196
http://yadman-rehab.com
2 روز و 2 ساعت قبل

توضیحات

کلینیک توانبخشی یادمان در سال ۱۳۹۲ و با هدف توانبخشیِ بیماران با آسیب مغزی، ضایعات نخاعی، آسیب های ارتوپدیک و سایر بیمارانی که به هر نحو نیازمند دریافت خدمات توانبخشی می باشند، شروع به کار نمود. خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی و درمانِ اختلال در بلع، مهمترین خدماتی بود که از ابتدا در این مرکز به مراجعین گرامی ارائه می گردید. این خدمات توسط تیم توانبخشی (شامل کارشناس ارشد و دکترای رشته های توانبخشی) و تحت نظر کلیه اعضای گروه (پزشکان متخصص و فوق تخصص، فیزیوتراپیست، کاردرمانگر و گفتاردرمانگر) به نحوی ارائه می گردید که بیمار از یک برنامه ارزیابی و درمان جامع و دوره ای بهره مند شود؛ به این صورت که در ابتدا پزشک، بیمار را معاینه کرده و در صورتی که بیمار به دارودرمانی نیاز داشته باشد، داروها تجویز شده و سپس جهت دریافت خدمات توانبخشی، به واحد توانبخشی ارجاع می گردد. در بخش توانبخشی، بیمار توسط کلیه اعضای تیم مورد ارزیابی قرار گرفته و برنامه جامع درمانی ارائه می شود.

یکی از مهم ترین نقاط قوت کلینیک یادمان نسبت به سایر مراکز توانبخشی، کلینیکِ جامع ارزیابی و درمان اختلال بلع می باشد. در این کلینیک با استفاده از دستگاه فلوروسکوپ، بیمار مورد ارزیابی قرار گرفته و بوسیله دستگاه Vitalstim تا زمانِ بهبودی کامل، تحت درمان قرار می گیرد (کلینیک توانبخشی یادمان، تنها کلینیک مجهز به دستگاه های فوق در ایران می باشد).

در حال حاضر و پس از گذشت ۴ سال، جهت سهولت دسترسی مراجعین به جامع ترین خدمات پزشکی و توانبخشی، بخش هایی مانند کلینیک جراحی مغز و اعصاب (برای بیماران با آسیب های مغزی و یا دیسک های کمر و گردن)، کلینیک ارتوپدی، کلینیک نوار عصب و عضله و نوار مغز و کلینیک ارولوژی (برای بیمارانی با ضایعات مغزی و نخاعی که دچار بی اختیاری در ادرار و مدفوع می شوند) تحت نظر پزشکان متخصص و فوق تخصص به خدمات اصلی این کلینیک اضافه گردید؛ لذا مراجعین گرامی می توانند کلیه خدمات مورد نیاز خود را در یک فضا و تحت نظر بهترین پزشکان دریافت نمایند.

خدمات توانبخشی : فیزیوتراپی، آرتروز گردن، ام اس، پارکینسون، تنیس ، البو، دیسک کمر، دیسک گردن، ACL زانو، سکته مغزی و فیزیوتراپی، شانه منجمد، شکستگی آرنج، فلج بلز، فیزیوتراپی تنفسی، گردن درد، لوردوز- قوس کمر، هایپر لوردوزیس، سکته مغزی، بیماران اوتیسم

گفتار درمانی: ارزیابی و درمان آفازی، دیزآتری ، کندنویسی، لکنت بزرگسالان، ناروانی در گفتار کودکان، آپراکسی گفتار دوران رشد، آپراکسی گفتار در بزرگسالان، گفتاردرمانی کودکان

کار درمانی

اختلال در بلع، مراحل بلع طبیعی و فلوروسکوپی

خدمات در منزل

استان

تهران
شهرک غرب بلوار پاک نژاد بالاتر از دادمان مرکز پزشکی یادمان