ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس ۲۶۱۲۱۲۵۳
۲۶۱۲۲۴۴۶
۲۲۸۳۱۰۳۷
http://campejamshidieh.ir
1 ماه و 1 هفته قبل

توضیحات

کمپ جمشیدیه مدرنترین مرکز بهبودی اقامتی میان مدت

آموزش ، واکسن اعتیاد است

کادر تخصصی درمانی (پزشک، روانپزشک، و مددیار)
 مجهز به استخر ، سالن بدنسازی، بیلیارد و پینگ پنگ

کلاس های آموزشی تخصصی ماتریکس و درمان مواد محرک و مخدر
آموزش به افراد خانواده بیمار در طول مدت درمان( مداخله درمانی ، خانواده درمانی ، مهارت های زندگی ، زوج درمانی ، خانواده معتاد)

کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه با مجوز بهزیستی و قیمت مناسب در بهترین نقطه تهران و بهره گیری از بهترین متخصصین در این زمینه اماده پذیرش شما یا عزیزترانتان است تا با اطمینان، راه در مسیر سلامت و رهایی گذارند

واقعیت این است که اعتیاد به مصرف مواد مخدر و محرک محدود نمی شود وعدم توانایی معتاد در کنترل و مصرف مواد، یکی از علائم بیماری اعتیاد است. اعتیاد یک بیماری چند بعدی است و فراتر از یک بیماری جسمی. بیماری اعتیاد یک بیماری جسمی، عاطفی، ذهنی، رفتاری و معنوی است.

روش درمانی مرکز «یک برنامه مشارکتی بهبودی گروهی، از ناخوشی اعتیاد و عوارض روانی، معنوی، عاطفی و فکری آن، با استفاده از گروههای همتا، به کار گیری فلسفه 12 قدمی و بهره گیری از مکانیزم گروه شبه خانواده است که به بازسازی ساختار شخصیت کاذب فرد معتاد از طریق آموزش اصول و مهارت های زندگی فردی و اجتماعی می پردازد. این روش به عنوان الگویی بومی در طبقه بندی روش های درمانی غیر دارویی قرار دارد که به شکل پرهیز از مصرف هرگونه ماده مخدر صورت می گیرد.

استان

تهران
نیاوران، فیضیه، جنب پارک جمشیدیه، پلاک 68