ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

سوزینران

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 021-22904799
021-26414399
soozaniran.com
2 روز و 2 ساعت قبل

توضیحات

دکتر سید جعفر محقق
متخصص طب سوزنی، اخذ مدرک دکتری طب سوززنی از فدراسیون طب سوزنی در چین
مدرس امبدینگ و عضو طب سوزنی ایران

طب سوزنی چیست ؟ طب سوزنی نوعی علم درمان بیماری هاست که خاستگاه این علم به کشور چین و دوران نوسنگی باز می گردد. پایه ی درمان با طب سوزنی ، تحریک نقاط خاصی از بدن با نام گذرگاه انرژی است که بر اساس علوم چینی، انرژی حیات با نام چی یا QI در این گذرگاه ها جریان دارند. نتیجه ی تحریک این نقاط باعث تسکین درد و یا بهبود بیماری فعلی بیمار می شود .در ابتدا برای تحریک این نقاط در بدن بیمار ، از سنگ های نوک تیز استفاده می شد که با پیشرفت علم و مطالعه و تحقیق بر روی طب سوزنی به جایگاه امروزه و استفاده از سوزن های بسیار نازک در این طب رسیده ایم.
از طب سوزنی می توان در زمینه ی زیبایی پوست، درمان چاقی، درد کمر و گردن، درمان سینوزیت و میگرن، درمان بیماری های رماتولوژیک، بیماری های پوستی، بیماری های ریوی، بیماری های گوارش و کبد، بیماری های اعصاب، درمان بیماری ها و مشکلات زنان، درمان اختلالات جنسی، درمان اختلال خواب و مشکلات روانپزشکی، کمک به ترک سیگار و ترک اعتیاد، کمک به روند بهبود سرطان، درمان سندرم پای بی قرار و بقیه تیک ها استفاده نمود.

کلینیک طب سوزنی در کنار درمان بیماری ها به کمک طب سوزنی و یا امبدینگ برای کوتاه شدن دوره ی درمان، از دستگاه ها و یا خدماتی همچون میکرونیدلینگ با درماپن ، دستگاه فارادیک ، دستگاه کویتیشن ، درمارولر ، بادکش درمانی ، پی آر پی و مزوتراپی ، به بیماران ارائه می شود .

استان

تهران
شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم