ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

دکتر حامد زمانی

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 021-22832300
http://www.drhamedzamani.ir
1 ماه و 1 هفته قبل

توضیحات

دکتر حامد زمانی متخصص داخلی، فوق تخصص گوارش و کبد دارای بورد تخصصی بیماری های داخلی و بورد فوق تخصصی بیماری های گوارش، کبد و کیسه صفرا از دانشگاه علوم پزشکی تهران، عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران، تشخیص و درمان مشکلات و بیماری های مختلف سیستم گوارش، کبد و کیسه صفرا در کلینیک خصوصی و بیمارستان ضیائیان تهران، انجام انواع اقدامات تشخیصی و درمانی در بیماری های گوارشی نظیر آندوسکپی، کلونوسکپی، پولیپکتومی و ..... پژوهش های علمی تخصصی در زمینه سیستم گوارش و کبد، انجام آندوسکوپی، کولونوسکوپی، فایبرواسکن، درمان بیماری کبد چرب

کولونوسکوپی:  یک روش تشخیص بسیار ایمن و کم خطر است و اطلاعاتی درباره روده بزرگ (کولون) فراهم می کنند که سایر روش های تشخیصی قادر به ارائه‌ی آن نیستند. این کار توسط پزشک فوق تخصص گوارش و کبد انجام می شود. دستگاه کولونوسکوپ از راه مقعد به داخل روده بزرگ هدایت می شود و تا انتهای روده بزرگ یعنی قسمت سکوم مورد بررسی و معاینه قرار می گیرد، این کار معمولاً ۱۵ تا حداکثر ۳۰ دقیقه طول می کشد.

فایبرواسکن : روش نوین و بدون عارضه برای تشخیص شدت آسیب کبدی؛در این روش با استفاده از امواج ماوراء صوتی میزان سختی و فیبروز سلول های کبدی به طور دقیق تعیین می شود.این روش علاوه بر اینکه ابزار بسیار خوبی برای تشخیص میزان آسیب و تعیین درجه سفتی (فیبروز) کبد است، در پیگیری درمان بیماران و اندازه گیری روند بهبود بیماری و کاهش درصد چربی و فیبروز کبد پس از شروع درمان نیز استفاده می شود و می توان سیر بیماری و روند بهبود پس از درمان را مشخص کرد. این روش در تشخیص میزان رسوب چربی در کبد از روش سونوگرافی، حساس تر است و دقت آن در تعیین آسیب سلول کبدی نیز از نمونه برداری بیشتر است. تفسیر یافته های حاصل از دستگاه براساس وضعیت بیمار و تشخیص وجود یا عدم وجود بیماری کبدی توسط فوق تخصص بیماری های کبد انجام می شود.

استان

تهران
چهارراه فرمانیه، روبروی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۲۲، طبقه سوم ۲۲۸۳۲۳۰۰