ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

رستوران کته کبابی شیرین بانو

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس ٠١١٤٤٦٥٦٠٩١
http://www.shirinbaanoo.ir
2 هفته و 1 روز قبل

توضیحات

غذاهای محلی در فضای سنتی، لذت يك وعده غذاي بي نظير شمالي

صبحانه، ناهار، شام

رستوران "کته کبابی شیرین بانو" برنده تندیس جشنواره رستوران محبوب

اولین جشنواره تجلیل از ۱۰۰ رستوران برتر کشور ۱۸ اسفند ۹۴ در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

این جشنواره که با بررسی و ممیزی  چندین ماهه رستوران های کشور  و نظر سنجی مردمی صورت پذیرفته رستوران شیرین بانو را در جایگاه کسب لوح و تندیس جشنواره قرار داده و از خانم شیرین آقاسی زاده مدیر توانمند این رستوران تقدیر به عمل آمد.
رستوران "شیرین بانو" علاوه بر دریافت لوح و تندیس این جشنواره موفق به دریافت گواهینامه ایزو مستر ( مرجع استانداردهای بین المللی ایزو) و گواهینامه رسمی از آکسفورد انگلستان(مدیریت رستورانداری) و گواهینامه رسمی از آسیس اسپانیا( مدیریت اجرائی) و گواهی مشترک با سازمان ملی استاندارد گردید.

شیرین آقاسی زاده موسس و مدیر کته کبابی شیرین بانو اظهار داشت: "هدف اصلی مدیریت این رستوران احیای ذائقه ایرانی با غذاهای سنتی شمال کشور است. سادگی و ارزانی همراه با سلامت و بهداشت  مهمترین شاخصه رستوران و کته کبابی شیرین بانوست. کته کبابی شیرین بانو شکل مدرنیزه کته کبابی های سنتی شمالی با فضائی سنتی پذیرای مهمانان و مسافران به خطه ساحلی و سر سبز شمال میباشد. صیانت و ترویج غذاهای بومی و سنتی در  عصر مدیرنیته رسالت اصلی ماست."

استان

مازندران
رویان کیلومتر ٢ نوشهر ، حسن آباد