ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

مجتمع تولیدی پارس خاموت

می پسندم
اطلاعات تماس 62 الی 33876357-031
09136309929
http://www.pkh.ir
2 هفته و 5 روز قبل

توضیحات

مخترع و بنیانگذار صنعت خم وبرش میلگرد سازنده انواع ماشین آلات ساختمانی، جک، قالب، بالابر و ...

مجتمع تولیدی پارس خاموت با تکیه بر الطاف الهی، دانش، توان فنی، اراده و پشت کار پرسنل خود، بیش از سی سال است که در خدمت عرصه تولید و صنعت این مرز و بوم می باشد. ثبت 4 اختراع در صنعت خم و برش میلگرد این مجموعه را به عنوان مخترع و بنیان گذار این صنعت مطرح نموده است.

پارس خاموت در طی فعالیت خود با تولید انواع دستگاه های خم و برش میلگرد، خاموت زن، اسپیرال زن و کلاف باز کن، برای قطر های مختلف میلگرد و دیگر ماشین آلات سبک عمرانی توانسته است سهم به سزایی در تسهیل و تسریع پروژه های مختلف عمرانی، راهسازی، ساخت سد، پل، تونل، نیروگاه ها و پالایشگاه ها و ... داشته باشد.

این مجموعه با هدف گسترش دامنه فعالیت خود توانسته است در سال های اخیر علاوه بر تامین نیاز داخل و کاهش واردات این ماشین آلات با صادرات تولیدات خود به کشور های منطقه زمینه حضور در بازار عای رقابتی بین المللی را برای خود مهیا سازد.

کسب افتخارات متعددی چون کارآفرینان برتر سال 86، قهرمان صنعت و تجارت کشور سال 88، انتخاب به عنوان بنیانگذار صنعت خم و برش میلگرد کشور سال 89، عنوان برتر جشنواره شیخ بهایی و دریافت تندیس های متعدد از همایش ها و مراسم های مختلف، پارس خاموت را به عنوان یک از مطرح ترین فعالان عرصه صنعت مطرح نموده است.

دریافت گواهینامه ایزو 9001، تاییدیه سازمان پژوهش های صنعتی، تاییدیه انجمن بتن و دریافت استاندارد بین المللی تکنولوژی و کیفیت برتر (TQA) از اتحادیه اروپا و دریافت نشان طلایی معتبر ترین و خوشنام ترین شرکت ایرانی در تولید ابزار آلات و ماشین آلات ساختمانی از دیگر افتخارات پارس خاموت می باشد.

شرکت در اکثر نمایشگاه های داخلی و خارجی (بر اساس بازار هدف) و حضور در هیئت های تجاری مختلف با هدف ارتباط مستقیم با خریداران و تعامل هر چه بیشتر با ایشان نیز از دیگر فعالیت های این مجموعه می باشد.

محصولات:

دستگاه های خم و خاموت زن

دستگاه های برش

دستگاه کلاف بازکن

انواع جک، قالب و ملزومات قالب بندی

انواع برش میلگرد دستی

اره پروفیل بر (اره آتشی)

انواع دستگاه های بتونیر

دستگاه ستون ریز و بالا بر

دستگاه کمپکتور و کاتر آسفالت بر

انواع ویبراتور و شلنگ ویبره

انواع باکت بتون

جدول زن هیدرولیک

مخلوط کن

بلوک زن دستی

انواع میلگرد و مقاطع فلزی

انواع سیم و انبر آرموتور بندی

انواع موتور جوش و لوازم جانبی

انواع باسکول دیجیتال و مکانیک

استان

اصفهان
اصفهان - خیابان امام خمینی - خیابان 12 بهمن - پارس خاموت