ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

نامیکاران

فروشمی پسندم
اطلاعات تماس 09226781364
4 هفته و 18 ساعت قبل

توضیحات

نامیکاران بزرگترین تولید، توزیع و صادرکننده مواد شیمیایی ساختمان در ایران افزودنی های بتن (سوپر فوق روان کننده، فوق روان کننده ، روان کننده ، چسب مخصوص آجر نما سنگ آنتیک آجر نسوز و سایر تایل های پلاکی، چسب کاشی پودری، گروتهای سیمانی، چسب آجرنما و آنتیک، ضد یخ بتن و ملات، انواع ملات های تعمیراتی، ملات های سیمانی)

سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات:  این سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات روان کننده بتن مایع بر پایه پلی کربوکسیلات اصلاح شده می باشد که برای ساخت بتن های ویژه طراحی شده است. برای ساخت بتن خود تراز و خود متراکم و بتن هایی که الزامات آیین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان را در حد نهایت درخواست نموده . سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات فابیر در ساخت بتن حجیم موجب روانی بالا می شود.هم چنین با استفاده از این روان کننده بتن پمپ پذیری بالارفته و باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. این سوپر یا فوق روان کننده بتن نسبت آب به سیمان را در بتن حجیم کاهش می دهد و مقاومت بتن حجیم را بالا می برد.

ژل میکروسیلیس: مصرف ژل میکروسیلیس منجربه افزایش قابل توجه مقاومتهای فشاری،کششی، خمشی و کاهش نسبت آب به سیمان در بتن شده، و با ایجاد بتنی همگن، بتن را نفوذ ناپذیر و آب بند میکند.

استان

قزوین