ورود به چتر

نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در چتر

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز ورود
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل
کنترل امنیتی *

جستجوی پیشرفته

آکادمی تنیس طاهری

خدماتمی پسندم
اطلاعات تماس 051-38439250
09154286369
http://www.taheri-tennis-academy.com
1 ماه و 2 روز قبل

توضیحات

آموزش تنیس زیر نظر مربی بین المللی مهدی طاهری 

آکادمی تنیس طاهری با 40 سال سابقه در امر آموزش تنیس با بهره گیری از کادری مجرب از مربیان بین المللی فدراسیون تنیس و آخرین متدهای آموزشی و تجهیزات به روز شامل اولین زمین تنیس سرپوشیده استاندارد در ایران اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در سطوح مبتدی، تکمیلی و پیشرفته در رده های سنی زیر می نماید. آکادمی تنیس طاهری تنها آکادمی تنیس دارای گواهینامه های ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت، ISO 10015 سیستم مدیریت موثر فرآیند آموزش، ISO 18001 مدیریت ایمنی و بهداشت و ISO 14001 مدیریت محیط زیست از QAL انگلستان می باشد. آموزش حرفه ای تنیس از سنین پایه، آموزش حرفه ای تنیس برای نونهالان، آموزش حرفه ای تنیس برای نوجوانان، آموزش حرفه ای تنیس برای بزرگسالان

در ادامه خاطر نشان می سازد این مجموعه بر اساس رسالت خود که همانا تربیت بازیکنان زبده می باشد اقدام به برگزاری جام آدینه، مسابقات رنکینگ و جایزه بزرگ نموده و با بهره گیری از کارشناسان زبده اقدام به تشکیل کمیته های ذیل در جهت پیشبرد بهتر اهداف نموده است : 1. کمیته آموزش 2. کمیته مربیان 3. کمیته داوران 4. کمیته فنی 5. کمیته بهبود انفورماتیک 6. کمیته انظباطی 7. کمیته مسابقات 8. کمیته پزشکی 9. کمیته استعدادیابی همچنین آکادمی تنیس طاهری با تجربه بیش از 20 سال در امر ساخت انواع زمین تنیس با کادری مجرب آمادگی ساخت مجموعه های استاندارد و حرفه ای در تمامی نقاط کشور را دارد.

سید مهدی طاهری در سال 1361 در تهران متولد شد در سال 1383 تحصیلات خود را در رشته مهندسی مکانیک جامدات به پایان رسانید و از دانشگاه بندر انزلی فارغ التحصیل گردید.

شروع تنیس از سال 66 در 5 سالگی از باشگاه تنیس پیروزی تهران به مربیگری پدرآقای سید عباس طاهری و کسب مقامهای مختلف در تنیس کشوری و همچنین مقامهای متعدد در رشته شنا و نجات غریق دریا و استخر و همچنین قهرمان بدمینتون استان در 4 سال متوالی.

- مربی و داور بین المللی تنیس از فدراسیون جهانی تنیس ( level 1 )

– دارنده گواهینامه تغذیه ورزشی و کنترل وزن از فدراسیون پزشکی ورزشی

- مدیریت آکادمی تنیس طاهری واقع در هتل هما 1 و 2

- سرمربی آکادمی تنیس طاهری

- مدیریت تربیت بدنی و علوم ورزشی

استان

خراسان رضوی
آدرس 1 : مشهد، احمد آباد هتل هما (1)، درب کلاهدوز. آدرس 2 : مشهد، بلوار خیام، هتل هما (2)